• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

CHP Gülşehir ilçe kongresi yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gülşehir İlçe Başkanlığına Yakup Özmen yeniden seçildi.

            Parti binası salonunda gerçekleştirilen kongreye, CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, merkez ilçe ve diğer ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı.

            Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal  Marşının okunması ile başlayan kongrede divan başkanlığına CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez seçildi. Kutlama mesajları okunurken, Yakup Özmen tarafından bir önceki ve yeni dönemin bütçesi okunarak, ayrı ayrı ibra edildi.

            Divana blok liste sunan mevcut ilçe başkanı Yakup Özmen, kullanılan oyların tamamını alarak güven tazeledi.

            Erken seçim olmaması durumunda 2019 yılında 3 seçim yapılacağına dikkat çeken CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir genelindeki yüzde 16 civarında olan CHP oy oranını yükseltmek için yeni yönetime önemli görevler düştüğünü kaydetti. Gülmez yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

            Kurulan sandıkta ilk oyu kullanan CHP Gülşehir ilçe başkanlığının tek adayı Yakup Özmen ise, yeni dönemde daha gayretli çalışarak CHP oy oranını artırma hedefinde olacaklarını söyledi. Özmen, yeni yönetimin Gülşehir'e hayırlı olması dileğinde bulundu.

            İl delege üyelerinin de belirlendiği kongrede Yakup Özmen başkanlığındaki yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: "Mustafa Aşıcı, Oruç Avdatek, Atiye Aydın, Cevat Balak, Köksal Çevirme, Ali Erdoğan, Menderes Göl, İbrahim Yüksel Öcalan, Ünal Sayın ve İbrahim Tosun."

            İl Kongre üyeleri "Mustafa Aşıcı, Oruç Avdatek, Cevat Balak, Menderes Göl, İbrahim Yüksel Öcalan, Ünal Sayın ve Yakup Özmen" isimlerinden oluşturuldu.

 

232 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret177436
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda