• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

AK Parti İlçe Başkanı Çiftçi'den Türk Ordusuna dua

Afrin’e yönelik yapılan Zeytin Dalı Harekatını değerlendiren AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, Türk Ordusu tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nın Türkiye'nin huzur ve güvenliğine, bölgenin barış ve istikrarına vesile olması dileğ

            Afrin’e yönelik yapılan Zeytin Dalı Harekatını değerlendiren AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, Türk Ordusu tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nın Türkiye'nin huzur ve güvenliğine, bölgenin barış ve istikrarına vesile olması dileğinde bulundu.

            Suriye’de devam eden iç savaştan dolayı Türkiye’nin güney sınırlarındaki yerleşim yerlerinde zaman zaman sıkıntılar yaşandığına dikkat çeken Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bir gece ansızın gelebiliriz” sözleriyle Suriye’nin Afrin kentine yapılan operasyonun da ilk harekat gibi bölgeyi güvenlikli hale dönüştürme amacı taşıdığını dile getirdi.

            Tüm vatandaşlara Kahraman Türk Ordusuna dua etmesi çağrısında bulunan Çiftçi, "Ülkemizin huzur ve güvenliği, Suriye’nin toprak bütünlüğü ve bölgenin terör yapılarından arındırılması için Zeytin Dalı Harekatı azimle ve kararlılıkla devam ediyor. Rabbim ordumuzu muzaffer ve güçlü kılsın. Şehitlerimizin manevi varlığının ordumuzla beraber savaştığına iman ediyoruz. Çokça dua etmemiz gerektiğine inanıyorum. Diyanet İşleri Başkanlığımız da camilerde fetih süreleri okutuyor. Bizlerde dua edelim" dedi.

            Zeytin dalının barışın simgesi olduğunu vurgulayan Çiftçi, "Biz bu coğrafyanın en barışçıl ülkesiyiz, zeytin dalı barışın simgesidir. Bizim amacımız, bölgede terör varlığını sona erdirmek, zaten yıllardan beri çok acı çeken bölge halkının yeni acılara tekrar maruz kalmasının önüne geçmektir. Sınırlarımızda oluşturulmaya çalışılan terör kuşağını engellemek ülkemizin en meşru hakkıdır Ülkemize ve bölgemize tehdit oluşturan terörist unsurlara karşı başlatılan Afrin Operasyonu’nda hükümetimize ve ordumuza başarılar diliyorum. Ülkemizin yanı başında sınır boyunda bir terör koridoruna asla ve asla izin veremeyiz, müsaade edemeyiz. Ülkemizi koruma amaçlı yaptığımız bu operasyonda ben inanıyorum ki başarılı olacağız, muzaffer olacağız.       Devletin zirvesinden, sahadaki Mehmetçiğimize kadar operasyonun tüm paydaşları bilsinler ki, milletimizin duaları onlarla. Allah muzaffer eylesin" diye konuştu.

 


297 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret177404
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda