• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Kaymakam Tekin halk gününde vatandaşla buluştu

Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, ilçeye bağlı Cumhuriyet Mahalle sakinleri ile halk gününde bir araya geldi.

            Kaymakam Kaymakam Çağlar Tekin Başkanlığında Belinay Düğün Salonunda düzenlenen halk toplantısında mahalle muhtarı İbrahim Sert ve vatandaşların talep ve önerileri değerlendirildi.

            Toplantıya Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, Gülşehir Emniyet Müdürü Başkomiser Süleyman Eroğlu, Kaymakamlık Yazıişleri Müdürü Habil Germiyan, Toplum Sağlığı Grup Başkanı Dr. Selçuk Yıldız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halit Can, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı İbrahim Sert, Belediye görevlisi Oğuz Diker, ve vatandaş katıldı.
            Muhtarlar ve vatandaşların şikayet, talep ve beklentilerini dinleyen Kaymakam Tekin, toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmekle görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu söyledi.
            Mahallesi köyleri ile birlikte Gülşehir'in gelişimi adına yapılması gereken projeleri değerlendirmek ve vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek etkin çözümler üretmek için toplandıklarını belirten Kaymakam Tekin, halk toplantılarının her ay düzenli olarak yaptıklarını ve burada alınan kararları bizzat takip ettiklerini kaydetti.

            Daha sonra vatandaşların bire bir istek ve dileklerini dinleyen ve yetkililere not aldıran Kaymakam Tekin, vatandaşın endişe etmesine gerek olmadığını ve yapılan tüm iste ve dileklerin takipçisi olacaklarını kaydetti.

 

235 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret177435
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda