• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Milletvekili Açıkgöz ve Menekşe'den Kapadokya daveti

Koranavirüs ile mücadele kapsamında normalleşme sürecinin başlamasıyla AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe yerli yabancı turistleri Kapadokya!ya davet etti.

            Koranavirüs ile mücadele kapsamında normalleşme sürecinin başlamasıyla AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe yerli yabancı turistleri Kapadokya!ya davet etti.

            1 Haziran tarihi itibarıyla Kapadokya bölgesindeki  müze ve ören yerleri ile  tarihi ve turistik merkezlerin turistlerin ziyaretine açıldığını bildiren AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, yerli yabancı herkesi masallar diyarı Kapadokya'ya davet etti.

            "Kapadokya Sizi Bekliyor” başlıklı açıklamasında AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,1 Haziran tarihi itibarıyla Kapadokya bölgesindeki  müze ve ören yerleri ile  tarihi ve turistik merkezler turistlerin ziyaretine açıldığını belirtti. 04 Haziran 2020 Perşembe günü ise İstanbul-Nevşehir Kapadokya Havalimanı karşılıklı uçuşların başlayacağını dile getiren Açıkgöz, eşsiz güzelliklerin diyarı Kapadokya'ya ve peribacaları ile bezenmiş masalsı diyarları gezmeye yerli ve yabancı tüm konukları beklediklerini dile getirerek, 'Tatil için vakit Kapadokya vakti' herkesi Kapadokya'ya davet ediyoruz." dedi.

            Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'den de Kapadokya daveti geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, zorlu günlerin ardından başlayan normalleşme sürecinde yerli ve yabancı tüm misafirleri Kapadokya'ya beklediklerini kaydetti.

            Menekşe, "Yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle bozulmamış doğal yapısı ve tarihiyle eşsiz güzelliklerin diyarı #Kapadokya’mıza bu geçirdiğimiz zorlu günlerin ardından başlayan normalleşme sürecinde gezmeye yerli ve yabancı tüm misafirlerimizi bekliyoruz." dedi.

           

 

112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret175894
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.27929.3164
Euro10.803310.8465
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda