• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Gününde şehit kabiri ziyaret edildi

Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Belediye Başkanı Fatih Çiftçi Cumhuriyet Savcısı Uğur İhtiyaroğlu, gazi ve vatandaşlardan oluşan Gülşehir heyeti, ilçe ve köylerde bulunan şehit kabirlerini ziyaret etti.

            

            Gülşehir asri mezarlığında bulunan Afrin şehidi Şahin Kaya'nın kabrini ziyaret eden Gülşehir heyeti, daha sonra Gümüşkent mezarlığında şehit polis Semih Turgut'un kabrini ziyaret etti.

            Diğer köylerde bulunan şehit kabirlerini aynı anda jandarma ekiplerinin ziyaret ettiği programda her şehit kabrinde görevli imam-hatipler tarafından Kur´an-ı Kerim tilavet edildi. Şehit yakınları ile yakından ilgilenen ve onlara sabırlar dileyen Gülşehir heyeti, ilçe Müftüsü Talat İlbahar'ın başta 15 Temmuz şehit ve gazileri olmak üzere, tüm şehit ve gaziler için yaptığı dualara eller açılarak amin dedi.

            Programa Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Cumhuriyet Savcısı Uğur İhtiyaroğlu, Jandarma Komutanı Teğmen Kürşat Tıraş, Emniyet Müdürü Adem Çetin, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Yalap, Turan Balak, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, daire müdürleri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.

353 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret174779
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda