• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Başkan Çiftci, sahada incelemelerde bulundu

Göreve geldiği günden bu yana Gülşehir'de bir çok çalışmayı hayata geçiren Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, belediye ekiplerince yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

   

            İlçe genelinin ihtiyacı olan kilitli parke taş üretim tesisini kuran ve buradan ihtiyaç duyulan kilitli parke taş üretimini yerinde gören Gülşehir Belediye Başkanı Çiftci, Fabrikadaki faaliyetler hakkında personelden bilgi aldı.

            Daha sonra belediyeye ait Kademe ve Bakım Onarım Ünitesi ile ilçenin muhtelif noktalarında devam eden yol çalışmalarını gezen Başkan Çiftci, bu alanlarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

            Son olarak ilçenin çeşitli mahalleleri ve bu mahallelerde bulunan parklar ile refüjlerde park ve bahçe birimlerinin çalışmalarını inceleyen Çiftci, Çayır Mahallesi Havalimanı yolu üzerinde bulunan 4 bin metrekare alana projelendirilen yeni kademe binasının yapım çalışmasını gezdi.

            İçerisinde personelin dinlenebileceği dinlenme odası, yemekhane, mescit, WC-duş odalarının tasarlandığı kademe binası çalışmalarını yerinde gören Çiftci,  her çalışmanın planladığı gibi devam ettiğini belirterek, yeni kademe alanında personel binası ile birim şefleri ve çavuşların da idari odalarının yer alacağını kaydetti. Yeni kademe  binasında,  toplantı salonu ve malzeme depoları da bulunacağını belirten Çiftci, Gülşehir'e hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

 

112 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret174777
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda