• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Gazeteciler Cemiyet Başkanları ve BİK Müdürü Gülşehir'de

Basın İlan Kurumu (BİK) Kayseri Şube Müdürü Emrullah Kaya, Basın İlan Kurumu Kayseri Şube personeli Sait Aykul, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, Gülşehir'de kamu kurum

 

            Basın İlan Kurumu (BİK) Kayseri Şube Müdürü Emrullah Kaya, Basın İlan Kurumu Kayseri Şube personeli Sait Aykul, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, Gülşehir'de kamu kurum ile kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdi.

            Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz'u makamında ziyaret eden Basın İlan Kurumu Kayseri Şube Müdürü Emrullah Kaya ve beraberindeki Nevşehir heyeti, Kaymakam Ahmet Kavanoz ile bir süre görüştü. 1 Ağustos 2020 tarihinde faaliyete geçen BİK Kayseri Bölge Müdürlüğü ve Nevşehir şubesinin işleyişi hakkında Kaymakam Kavanoz'a bilgi aktaran BİK Kayseri Bölge Müdürü Kaya ve beraberindeki heyet, daha sonra Gülşehir Belediyesini ziyaret etti.

            Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci'yi makamında ziyaret eden Emrullah Kaya, Sayit Aykul, Bayram Ekici ve Osman Koca, yerel basında yaşanan sıkıntılar ve çözüm yolları hakkında Başkan Çiftci'yi bilgilendirdi. Devlet İhale Kanunu, ilan paylaşım sisteminin 1 Ağustos 2020 tarihi itibari ile değiştiğini belirten BİK Bölge Müdürü Emrullah Kaya, bu tarih itibari ile resmi ilan ve reklamların BİK kanalı ile yerel gazetelerde yayımlama dönemine geçildiğini anlattı.

            Gülşehir Belediyesinin çalışmalarını yerel basın yolu ile bizzat takip ettiklerini dile getiren Kaya, Gülşehir gibi güzide bir yerleşim yerinde belediye tarafından yürütülen çalışmalardan dolayı Başkan Çiftci'ye teşekkür etti.

            Daha sonra Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen Emrullah Kaya ve beraberindeki gazeteciler cemiyeti başkanları, yeni göreve başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çiftçi'ye görevinde başarılar diledi. Son olarak Gülşehir İcra Müdürlüğüne geçen heyet, Gülşehir İcra Müdür Vekili Fatih Varol'u ziyaret etti. Her iki kurumda da 1 Ağustos 2020 tarihinde Nevşehir'de faaliyete geçen BİK Basın İlan Kurumu'nun işleyişi  hakkında bilgi aktardı.

            Ziyaretlere gazeteci Dilaver Can'da eşlik etti. 

235 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret174776
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda