• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Koranavirüs ile mücadelede taviz yok!

Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Koranavirüs ile mücadelede taviz verilmemesi için denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

            Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Koranavirüs ile mücadelede taviz verilmemesi için denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

            Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı ile yapılan değerlendirmeler sonucu Koronavirüs Covid 19 tedbirleri kapsamında, alınan kararlar doğrultusunda her hafta ilçede denetimlerini sürdüren Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz bu hafta da ilçe cadde ve sokaklarında maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilip edilmediğini denetledi.

            Belediye Başkanı Fatih Çiftci, İlçe Entegre Hastanesi Hekimi Dr. Reyhan Şanlı Saltanlar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Halit Can, Esnaf Odası Başkanı Güray Çevirme ve beraberindeki heyet ile ilçe esnaflarını gezen Kaymakam Ahmet Kavanoz, İlçede faaliyetlerini sürdüren lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi gibi halkın yoğun olarak kullandığı mekanlarda denetim gerçekleştirdi.

            Esnafın yoğun olarak faaliyette bulunduğu cadde ve sokaklarda denetimlerini sürdüren Kaymakam Ahmet Kavanoz, düğün ve nikâh yapılan yerler, berber, kuaför, güzellik merkezleri, internet kafe, salon ve elektronik oyun yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park ile piknik alanları, lunapark, tematik parklar ve bilumum yaşam alanlarını denetledi.

            Denetleme esnasında esnaf ve vatandaşların (Covid 19) Koranavirüs salgını ile mücadele kapsamında maske, mesafe ve el temizliği konusuna dikkat etmelerini isteyen Kaymakam Kavanoz, Koranavirüs salgınını ancak bu 3 kurala uyarak yenebileceklerini anlattı.

 

99 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret174780
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda