• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güçlü, güven tazeledi

AK Parti Gülşehir Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi AK Parti binasında gerçekleştirildi.

            Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çağrı Sönmez ve partililerin katılımıyla yapılan AK Parti Gülşehir 6. olağan kongrede mevcut Kadın Kolları Başkanı Sultan Güçlü, bir kez daha güven tazeledi.

            İstiklal Marşının okunması ve bir dakikalık saygı duruşu ile başlayan kongrede divan heyeti oluşturuldu. AK Parti Gülşehir Kadın Kolları teşkilatının yaptığı faaliyet raporları Başkan Sultan Güçlü tarafından okundu. Kürsüde teşekkür konuşması yapan Kadın Kolları Başkanı Sultan Güçlü, uzun süredir görev üstlendiği AK Parti Gülşehir Kadın Kolları Başkanlığı sürecinde teşkilat üyesi kadınlar ile yaptıkları çalışmaları anlattı.

            Konuşmasında millet olarak her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğu günleri yaşadıklarını belirterek, herkesin ortak gayesinin vatandaşa hizmet olduğunu dile getiren Güçlü,  " Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ve kadın kolları genel başkanımızın tensipleriyle yeniden İlçe Kadın Kolları görevine seçilmemde desteklerini esirgemeyen Sn İl Başkanıma, Sn Vekillerimize , Sn İl Kadın Kolları Başkanıma, başkandan ziyade kardeşim olan sn ilçe ve belediye başkanıma, bugüne kadar görev alan yol arkadaşlarım kadın kolları yönetimime teşekkür ederim, rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin inşaallah. Hayırlara vesile olsun. " şeklinde konuştu.

            Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci ise yaptığı konuşmada AK Parti için kadınların önemli olduğuna dikkat çekti. Seçimlerde kadınlara büyük işler düştüğüne dikkat çeken Çiftci, AK Partinin mihenk taşlarının kadınlar olduğunu belirtti. Evinden, işinden ve çocuklarından fedakarlık yaparak kapı kapı dolaşıp AK Parti hükümet ve belediye hizmetlerini anlatan kadın kolları teşkilatının her bir üyesine teşekkürlerini sunan Belediye Başkanı Fatih Çiftci, 6. olağan kongrenin hayırlı olması ve yeniden göreve seçilen başkan Sultan Güçlü ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.

             AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çağrı Sönmez  ise, AK Parti'nin kadınlara büyük önem verdiğini vurguladı. Önlerinde 2023 seçimlerinin olduğunu, bu seçimlerin Türkiye'nin geleceği için büyük önem arz ettiğini dile getiren Sönmez, "ilçe kadın ve gençlik kolları olarak çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. Bizlere büyük işler düşüyor, Ayrım yapmaksızın çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Her seçimde olduğu gibi 2023 seçimlerinin de mimarı siz kadınlar olacaksınız. Kongremizde göreve devam eden AK Parti Gülşehir Kadın Kolları Başkanımız Sultan Güçlü ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. " ifadelerini kullandı.

 

 

 

290 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret174777
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda