• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

JÖH ve JÖAK tanıtım ve satış tırı Nevşehir'e geliyor

İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Özel Harekat Komutanlığı izni ile il il gezerek jandarma ürünlerinin satışa sunulduğu JÖAK Tırı 17-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Nevşehir'e geliyor.

            İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Özel Harekat Komutanlığı izni ile il il gezerek jandarma ürünlerinin satışa sunulduğu JÖAK Tırı 17-18  Ekim 2020 tarihleri arasında Nevşehir'e geliyor.

             Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme Kurumu(JAVDES)na, şehit ve gazi ailelerine destek olmak için başlattığı JÖH-JÖAK ürünlerinin satışı yapılacak. Nevşehir JAKEM Komutanlığı girişi nizamiyesinde açık olarak yapılacak satışlar kapsamında konu hakkında yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

            "Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) personellerinin kullandığı ürünlerin yer aldığı satış tırı (JOAKSTORE ) 17-18  Ekim 2020 tarihleri arasında JAKEM Komutanlığı girişi nizamiyesinde tüm Nevşehir halkına açık olarak satış yapacaktır.

            Vatandaşların yapacakları alış veriş ile şehit olan Jandarma mensuplarının ailelerine destek veren Jandarma Asayiş Vakfına katkıda bulunacaktır.

            Satış tırında Jandarma Özel Harekat mensuplarının kullandığı tişört, pusula, saat, künye, bileklik ve şapka gibi çeşitli ürünler ve hediyelik eşyalar satışa sunulacaktır."

107 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret174779
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda