• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

TÜRK EĞİTİM SEN'DEN MHP ZİYARETİ

TÜRK EĞİTİM SEN; MHP İL BAŞKANI KAYA VE MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÖĞDEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ve başkan yardımcısı Memiş Bülbül hafta sonu yapılan seçimle yeniden il başkanı seçilen İlhan Kaya’ya ve MHP merkez ilçe başkanı Gökhan Göğdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeniden seçilen başkanlara Türk Eğitim Sen İl Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada MHP Nevşehir İl Başkanlığına demokratik bir yarıştan sonra yeniden il başkanı seçilen Sayın İlhan Kaya başkanımızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Mhp il Başkanımız İlhan Kaya nezdinde yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı dileklerimizi ilettik. Asker Atatürk biblosunu hediye ettik. Diyerek sözlerini Başbuğ Alparslan Türkeş’in birlik ve çalışmak temalı şu sözleri ile tamamladı.
“Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.”
İl başkanı Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu döneme ustalık dönemim olarak nitelendiriyorum. Üç hilali burçlara dikmek için çalışmaya ve mücadeleye devam edeceğiz. STK’larla iş birliği ve istişare içerisinde vatandaşların sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Biz milliyetçi ve Atatürkçü çizgide faaliyet gösteren sendikamızın ve üyelerinin ortaya koyduğu problemleri siyasi çizgide dile getirip çözümlemeye devam edeceğiz. dedi.
GÖĞDEMİR; TÜRK EĞİTİM SEN’İN DURUŞUNU VE MÜCADELESİNİ ÖNEMSİYORUZ.
MHP merkez ilçe yönetimini ziyarete ilişkin açıklama yapan başkan Urgenç; MHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu başkanlığını ziyaret ederek yeniden MHP merkez ilçe başkanı seçilen Gökhan Göğdemir başkanı ve başkanımızın nezdinde yönetim kurulunu tebrik edip başarılar diledik. Selam ile başlayan hasbihalimizi Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Diyerek tamamladık. Dedi. Sözlerini Galip Erdem’in “Biz, Türk milletini gerçekten sevenlerin, birbirlerini de sevmeğe mecbur olduklarını anlatmağa çalışıyoruz. Hepsi bundan ibarettir.” Sözleri ile tamamladı.
MHP merkez ilçe başkanı Gökhan Göğdemir eğitimle ilgili konularda zaman zaman Türk Eğitim Sen başkanı Tayfur Urgenç ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulunduklarını bunun devam edeceğini Türk Eğitim Sen’in duruşunu ve mücadelesini önemsiyoruz. Aynı fikir ve istikamette yol alan aynı düşüncelerle Büyük ve müreffeh Türkiye ülküsünde bir araya gelen milli kuruluşların birlikte mücadele etmesi de kaçınılmazdır. Dedi
9 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret158678
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda