• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

NEVÜ’den ‘IEEE GPECOM2020 2. Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı’

2. Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı” düzenlenecek

İlki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ev sahipliğinde 12-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Ürgüp’te gerçekleştirilen “Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı (IEEE Global Power, Energy and Communication Conference- GPECOM2020)”nin 2’ncisi 20-23 Ekim 2020 tarihlerinde yine Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ev sahipliğinde ve online (çevrimiçi) olarak yapılacak. 

Başkanlığını Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ersan Kabalcı’nın yaptığı “IEEE GPECOM2020” konferansının düzenleme kurulunda Danimarka’dan Aalborg Üniversitesi, Portekiz’den Universidade Nova de Lisboa ve Hollanda’dan Eindhoven University of Technology (TU/e) üniversiteleri yer almakta. 

Bu yıl 105 adet bildiri gönderilirken, bildirilerden hakemlik süreçleri sonunda 67 bildiri sözlü sunum programına alındı. Sunum programında bulunan bildiriler, 35 ülkeden 162 yazar tarafından yazıldı. Microsoft Teams programıyla yapılacak olan online (çevrimiçi) konferans kapsamında; 4 adet ders oturumu, 7 adet davetli konuşma oturumu ve 13 adet bildiri sunum oturumu düzenlenecek.

10 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret158670
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda