• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Ak Parti Nevşehir heyeti Gülşehir'de

Ak Parti Gülşehir teşkilatı ve ilçe esnafını ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Yanar, Milletvekilleri Açıkgöz ile Menekşe, belediyenin çalışmalarını yerinde gördü.

Ak Parti  Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe Gülşehir'de incelemelerde bulundu.


İlk olarak Ak Parti Gülşehir Ilçe Başkanlığını ziyaret eden Ak Parti  Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, burada Ak Parti Gülşehir ilçe Başkanı Çağrı Sönmez, yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Sultan Güçlü, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan ve yeni üyelerle biraraya geldi. 


Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci'nin de katıldığı programda Ak Parti Nevşehir heyeti,  daha sonra ilçe esnafını ziyaret ettı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip pandemi dönemi sürecinde hal hatır soran, esnaf ile vatandaşa moral veren  Ak Parti Nevşehir ve Gülşehir heyeti, belediyenin çalışmalarını gezdi.
Belediye çalışmalarıni yerin de inceleyen yeni projeler hakkında Başkan Av. Fatih Çiftci ile istişarelerde bulunan Ak Parti  Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe gun boyu süren Gülşehir ziyaretlerini tamamlayarak ilçeden ayrıldı.

138 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret158678
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda