• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİ



CAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Gülşehir Jandarma ekipleri 50 kiloluk 257 torba sahte gübre ele geçirdi

Edinilen bilgilere göre, bir ihbarı değerlendiren Gülşehir İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Gülşehir'e bağlı Yeşilyurt Köyünde B.Y. (51) isimli şahsın evine baskın yaptı.

            Edinilen bilgilere göre, bir ihbarı değerlendiren Gülşehir İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Gülşehir'e bağlı Yeşilyurt Köyünde B.Y. (51) isimli şahsın evine baskın yaptı. Köylülere hububat karşılığı verdiği ve üzerinde sahte bandrol ve barkod etiketin bulunduğu, tarımsal amaçlı olarak kullanılan 50 Kg'lık (257) torba Amonyum Fosfat gübreler şahsa ait 40 AAS 294 plakalı Mercedes marka araçta tespit edildi.

            Nevşehir İl Tarım Müdürlüğüne bilgi verilerek görevlendirilen bilirkişi heyeti tarafından yapılan incelemede bahse konu gübreler üzerinde bulunan bandrol ve barkod etiketlerinin sahte olduğu tespit edildi.

            Olay ile ilgili olarak Gülşehir Cumhuriyet Savcılığının kararı ile 12.850 Kg Amonyum Fosfat Gübre, Yeşilyurt köy Muhtarı Dursun Yavuzer'e yediemin olarak teslim edildi.         Gübrelerden numune alınarak gübre özelliğinin analizinin yapılması için Nevşehir Tarım Müdürlüğüne gönderildiği öğrenilirken olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

 

524 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret177402
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda