• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Kaymakam Kavanoz, okul ziyaretlerine Emmiler ve Hacıhalilli Köylerinde devam etti

Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, ilçeye bağlı köy okullarına yaptığı ziyaretlere Emmiler ve Hacıhalilli Köylerinde devam etti.

Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, ilçeye bağlı köy okullarına yaptığı ziyaretlere Emmiler ve Hacıhalilli Köylerinde devam etti.

            Milli Eğitim Bakanlığınca bazı sınıflarda başlatılan yüzyüze eğitim programı çerçevesinde açılan okulları denetleyen Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, bu haftada Emmiler ve Hacıhalilli köylerinde bulunan okulları ziyaret etti.

            Beraberinde Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Çiftci ile birlikte okulları gezen Kaymakam Kavanoz, her iki köyün okullarında yapılan eğitim ve öğretim hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgi aldı.

            Covid-19 salgınıyla mücadele konusunda okul, servis araçları, sürücü, eğitimci ile öğrencilerin uyması gereken kurallar hakkında alınan önlemleri yerinde gören Kaymakam Kavanoz, okulların bahçesi ve sınıfları gezdi. Okul idarecileri, öğretmenlerle bir araya gelen, öğrenciler ile sohbet eden ve pandemi süreci hakkında öğrencilere nasihatlerde bulunan Kaymakam Kavanoz,  Covid-19 salgınıyla mücadele ile ilgili olarak okulda ve servis araçlarında sürücü, eğitimci ile öğrencilerin uyması gereken kurallar hakkında bilgilendirmede bulundu.

            Sınıf ziyaretlerinde minik öğrenciler ile istişarelerde bulunan ve onlara ileride hangi mesleği yapacakları konusunda minik sorular sorarak, minik cevaplar alan Kaymakam Ahmet Kavanoz, eğitim öğretim döneminde öğrenci, öğretmen ve idareciler başarı dileklerinde bulundu.

 

182 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret177435
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda