• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Gülşehir'de Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ateş, dönemi başladı

Gülşehir İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ateş, göreve başladı.            Yeni göreve başlayan Ateş, yazılı bir basın açıklaması yaparak, kendini ve bulunduğu görevler hakkında bilgi verdi.  

"Dünyanın bütün çiçeklerine veda zamanı" başlıklı açıklamasında Gülşehir'in yeni Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ateş, şunları kaydetti:  

            "1999 yılında Nevşehir Gazi İlköğretim Okulunda başladığım ve bugüne kadar çok severek yaptığım öğretmenlik görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

            Öğretmenlikle başlayıp, Gazi'de 7 yıl Müdür Yardımcılığı, ardından Özyayla İlköğretim Okulunda 3 yıl Okul Müdürlüğü, daha sonra 5 yıl Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü ve son olarak öğretmenlik hayatımın en güzel, en mutlu günlerini geçirdiğim Ortahisar Fatih İlk ve Ortaokulu Müdürlüğü görevlerimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Fatih'teki iki yılda Allah'a şükür ki 5 Fen Lisesi, 6 Sosyal Bilimler Lisesi, 19 Anadolu Lisesine öğrenci yerleştirip, 9 öğrencimize de Bursluluk kazandırarak Nevşehir'in en başarılı kasaba okulu olduk.

            Fatih İlk ve Ortaokulunda birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma özel olarak teşekkür ederim. Sizler iyi insanlardan oluşan çok güzel bir takımsınız. Moral ve motivasyonunuz herzaman üst düzeyde, başınız da öğrencilerimize birlikte öğrettiğimiz gibi hep dik olsun. İleride çok daha büyük başarılara imza atacağınıza eminim.

            Ben meslek hayatımda öğrencilerimin tamamına, öğretim programlarının yanında; daima temiz, dürüst, ilkeli, saygılı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, vatanını milletini seven, inancını, bayrağını ve ülkesini her menfaatin üstünde tutan birer hanımefendi ve beyefendi olmalarını aşılamaya gayret ettim. Onlar da çok şükür beni hiç utandırmadı.

            Bu görevlerim esnasında bana her zaman destek olan sevgili aileme, bugüne kadar birlikte çalıştığımız ve bana katlanmak zorunda kalan tüm mesai arkadaşlarıma, hayırseverlerimize, kıymetli velilerime ve çok sevdiğim çocuklarıma (öğrencilerime) sonsuz teşekkürler. Ben de sizleri hiçbir zaman unutmayacağım.

            Hayatınız boyunca hepinize sağlık, mutluluk ve üstün başarılar temenni ederim. Ayrıca farkında olmadan ya da istemeden kırdığım herkesten çok özür diliyorum. Varsa benim hakkım hepinize helal olsun, lütfen sizler de bana olan haklarınızı helal ediniz. Cenabı Allah izin verdiği sürece, hayatımın bundan sonraki kısmında; Ortahisar hizmetimize şimdilik bir virgül atıp, ilimizin en güzel ilçelerinden biri olan Gülşehir'de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak devam edeceğim. Rabbim utandırmasın."

403 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret177435
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda