• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Tanrıver, Ak Parti Nevşehir Teşkilatı Türkiye 2.si oldu

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir İl Teşkilatının, Genel Merkez Teşkilat Performans Sisteminde yüzde 97,79’luk bir oranla Türkiye ikincisi olduğunu bildirdi.

            AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından AK Parti Bilgi Sistemi AKBİS’in içinde oluşturulan ve teşkilatların parti içi ve parti dışı tüm faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla kurgulanan sistemde Nevşehir İl Teşkilatı, ilçeleri ile beraber 97.79’luk puan alarak TPS Türkiye ikincisi olduğunu kaydeden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, yoğun seçim süreçlerinin yanı sıra teşkilat içi programların da aksamadan devam ettiğini belirtti.
            Tanrıver şunları kaydetti:

            “Teşkilat anlamında Nevşehir’imizin gücü belli. Biz o gücü her zaman koruyarak yolumuza devam edeceğiz. İstanbul gibi büyük şehirlerimiz dahil olmak üzere ilçelerimizle birlikte birçok ili geride bıraktık. Bu puanlar teşkilat anlamında yapılan çalışmalar ve üyelerimize ulaşma anlamında yapılan çalışmalarımız değerlendirilerek verilen puanlardır” dedi.

            AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, bu özverili ve kapsamlı çalışmada emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına  teşekkür etti. 

 

474 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret177436
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda