• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

400 Evlerde endişeye gerek yok çalışmalar planlandı gibi devam ediyor

Gülşehir 400 Evler Mahallesinde doğalgaz borularının geçtiği hatta tadilat çalışmaların devam ediyor.


     

            doğalgaz ana hattının geçtiği Sultan Selim Caddesi üzerinde bozulan yerlere kilitli parke taş döşemesi yapan belediye personellerinin çalışmalarını yakından takip eden 400 Evler Mahalle Muhtarı Erol Barınır, işçilere ikramlarda bulundu. Aşırı sıcak havada özveri ile çalışan işçilere soğukluk ve çay ikramlarında bulunan Barınır, mahallede çalışmaların devam etmesinden dolayı Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ile özverili çalışan personele teşekkürlerini iletti.

            400 Evler Mahallesinde altyapı ile içmesuyu yapılmayacak ve muhtar Barınır'ın istemediği şeklindeki bazı mahalle sakinlerinin dedikoduslarına yanıt veren Barınır, böyle bir şeyin olmadığını belirtti. 400 Evler Mahallesinde doğalgaz, içmesuyu ve kanalizasyon hat çekim çalışmalarının ileri bir tarihte yapılacağını belirten Barınır, mahalle sakinlerinin endişe etmelerine gerek olmadığını ve dedikodulara kulak verilmemesini kaydetti. 2 dönemdir 400 Evler Mahallesinde muhtarlık yaptığını dile getiren Barınır, "belediyemizin verdiği destek sayesinde  yaklaşık 8 senedir mahalleye var gücümle hizmet vermeye çalışıyorum. Şu anda her hangibi bir sorun yok. Belediyemizde işinin başında bizlerde muhtar olarak işimizin başındayız. Her çalışma planlandığı doğrultuda sıkıntısız bir şekilde devam ediyor."

            400 Evler Mahallesinde yapılan her çalışmada mahalle muhtarı Erol Barınır'dan her zaman manevi destek gördüklerini belirten Belediye personellerinden Enver Özdemir, belediye personeli olarak bu mahallede çalışmaktan zevk aldıklarını kaydetti. Muhtar Barınır'ın çay, soğuk su ve menşubat ikramları bulunduğunu dile getiren Özdemir, nezaketinden dolayı muhtar Barınır'a teşekkür etti.

            Yapılacak olan ilk projede 400 Evler Mahallesinin tamamına doğalgaz çekilecek olmasına rağmen projede değişiklik yapıldığını dile getiren muhtar Barınır, yapılan yeni ve doğru olan projenin ilk etabı ilçe merkezindeki Kızılırmak ile Nevşehir Caddelerine kaydırıldığını belirtti. Esnafların yoğun olarak bulunduğu bu iki caddeye doğal olarak öncelik verildiğini dile getiren Barınır, şimdilik belediye çalışmalarını buraya kaydırdığını belirterek, ileriki bir tarihte 400 Evler Mahallesinin genelinde aynı çalışmanın yapılacağının garantisini verdi.

            Belediye tarafından alınan bu kararı  isabetli bir karar olarak değerlendirdiklerini belirten muhtar Barınır, esnafların kapılarını açamaz durumda olduğunu ve biran önce bu durumun bitirilmesi için ilçe merkezindeki çalışmalara öncelik verilmesinin isabetli bir karar olduğunu kaydetti.


 

329 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret177404
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda