• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Gerekli alan bulunması halinde refüjde şelale oluşturulacak

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Kızılırmak ve Nevşehir Caddelerinde yürütülen içme suyu şebeke yenileme ve yapılacak sıcak asfalt projelendirme çalışmalarını gezdi.


            Gülşehir Belediyesi İnşaat Mühendisleri Samet Ercan ve Samet Arısoy ile birlikte her iki caddede incelemelerde bulunan Başkan Arısoy,  Kızılırmak Caddesinde yürütülen içme suyu şebeke çalışmasında örtülen alanların kilitli parke taş döşenerek kapatılmasını istedi. Seyir halindeki araçların ve tozdan topraktan insanların etkilenmemesi için içme suyu şebeke hattının üzerindeki bozulan yerlerin geçici olarak kilitli parke taşla kapatılması talimatı verdi.

            Son çalışma olan doğalgaz hattının çekilmesinin ardından Nevşehir ve Kızılırmak Caddelerinde yeni düzenlenecek yaya kaldırımı ile sıcak asfalt çalışmalarının proje aşaması ve ölçümleri hakkında Samet Ercan ile Samet Arısoy'dan bilgi alan Başkan Arısoy, her iki cadde üzerinde geniş yaya kaldırımlı kusursuz bir ölçüm yapılarak proje uygulaması istedi.

            Tarihi Kurşunlu Cami ve Külliye arasındaki dar alanda yaya ve araçların maksimum kullanabilecekleri özel  bir yöntem uygulaması için ölçüm yapılmasını isteyen Başkan Vahdi Arısoy, yapılacak çalışmaların tamamlanması sonrası her iki caddenin ip gibi olması gerektiğini söyledi.

            Ateş ve Arısoy'dan Nevşehir Caddesinde muntazam bir ölçüm yapılmasını isteyen Başkan Arısoy, yaya ve araç geçişlerini engellenmeyecek şekilde Nevşehir Caddesi boyunca orta refüjde şelale oluşturabilmek için gayret gösterilmesini istedi.             

876 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret177435
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda