• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Tuzköy Mahallesinde içmesuyu hattı yenileniyor

Gülşehir Belediyesi Tuzköy Mahallesinde kolları sıvadı. Bir çok çalışmayı hayata geçirerek Tuzköy halkının takdirini kazanmayı başaran Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, belediye imkanları ile yapımına başlanan Tuzköy Mahallesi altya

            Gülşehir Belediyesi Tuzköy Mahallesinde kolları sıvadı. Bir çok çalışmayı hayata geçirerek Tuzköy halkının takdirini kazanmayı başaran Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, belediye imkanları ile yapımına başlanan Tuzköy Mahallesi altyapı çalışmalarını yerinde gördü.

            20 personel, 4 adet kepçe, 2 adet traktör, 1 adet mini kazıcıdan oluşan tamamı belediyeye ait araç ve gereçleri ile yapımına başlanan çalışma kapsamında asbestli borulardan oluşan içme suyu taşıyıcıları  daha sağlıklı ve hijyen plastik borularla yenilenecek.

            Karayolları Bölge Müdürlüğünce yapımına başlanan Kapadokya Havalimanı - Gülşehir yolunun sıcak asfalt çalışması öncesi yolun tekrar bozulmaması için yol altında içmesuyu yenileme çalışması başlatan Gülşehir Belediye ekiplerinin çalışmalarını inceleyen Başkan Arısoy, Karayolları ve belediyelerin devletin kurumu olduğunu ve her ikisinin de göreceği zararın devlete zarar olacağı düşüncesiyle  karayollarının asfalt çalışması öncesi mahallenin içme suyu hattını da yenileme çalışması başlattıklarını kaydetti.

            Tuzköy Mahallesinde asbest su borularını tamamen değiştirilerek plastik borulara dönüştürüldüğünü dile getiren Arısoy, Karayollarının sıcak asfalt çalışmasından sonra ise, belediye olarak Tuzköy girişi orta refüj çalışmasına başlanılacağını bildirdi.  

 

204 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret177401
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda