• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Başkan Çiftçi'den ilk ziyaret Kaymakam Tekin'e

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığına getirilmesi sonrası tebrikleri kabul eden ve ziyaretlerde bulunan AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin'e ziyaret gerçekleştirdi.

            AK Parti ile ve ilçe teşkilatında gerçekleştirilen yenileme süreci hakkında Kaymakam Çağlar Tekin'e bilgi aktaran Çiftçi, ilçe merkezi ve genelindeki siyasi yapı, seçimler ile seçim sonuçları sürecini anlatan ve her seçim sonrası ilçe halkının verdiği mesajı değerlendirdi. 04 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan AK Parti 6. Kongre süreci ve ilçe teşkilat oluşumu konularını değerlendiren Çiftçi, Gülşehir'de herkesin ve her kesimin beğeneceği, takdir edeceği çok iyi bir ekip kuracaklarını ve dolaysıyla bu ekiple ilçe halkının oylarına talip olacaklarını anlattı.

            AK Parti yeni ilçe başkanını makamında kabul eden ve tebrik eden Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, yeni göreve getirilen AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çiftçi ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.

            Kaymakam olarak ilçede faaliyet sürdüren her siyasi partiye eşit mesafede durduklarını belirten Kaymakam Tekin, ziyaretten dolayı teşekkür etti… AK Parti kongresi süreci ve ilçe başkanı ile teşkilatının Gülşehir'e hayırlı olması dileklerinde bulundu. 

278 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret177403
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda