• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

Gülşehir’de “Benim Odam” projesi hayata geçti

Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, tarafından projelendirilmesi istenen “Benim Odam” isimli proje yürürlüğe girdi. Proje ile 10 öğrencinin odası dizayn edilecek.

            Gülşehir Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor  Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Nevşehir İl Temsilciliğinin ortaklaşa projelendirdiği programla belirlenen öğrencilere sağlıklı ve mutlu bir ortamda ders çalışma ortamı hazırlanacak.

            Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü adına Mustafa Ateş, Gülşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bayram Çöloğlu ve TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği adına Hüsamettin Ellialtı, tarafından imzalan protokol doğrultusunda Gülşehir ilçesinde bulunan yaklaşık 10 öğrencinin odası tefriş edilecek.
            Kurumlar tarafından ortaklaşa yürütecek program çerçevesinde belirlenecek öğrencilerin sağlıklı ve mutlu bir ortamda ders çalışarak, başarı düzeylerini artırmayı hedefleniyor.

            Gülşehir halkından da büyük destek bulan ve yıl sonuna kadar tamamlanması hedeflenen projenin kapsamında ve imkanlar dahilinde  gönüllü gençler tarafından öğrencilere ait odalar boyanacak. Ayrıca öğrencilere çalışma masası, koltuk, kitaplık, halı, perde, dolap, yatak  ve baza hediye edilecek.
             Projenin hayata geçmesinden mutluluk duyduğunu ve projenin amacına ulaşacağı umudunda olduğunu belirten Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, projede görev alan Gülşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanları, Nevşehir TÜGVA İl Temsilciliği, Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çalışanlarını ve gönüllü gençlere teşekkür etti.

357 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret177404
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda