• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
    • BÖLGESEL SİYASİ GAZETE
    • Doktor Değiliz Ama Hastamız Çok
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim
Facebook
CAN GAZETESİCAN

GAZETESİ 

ARTIK

WEB'de

www.cangazetesi.
com


Doğru Tarafsız Haber


 
HAFTALIK GAZETE

ÖZEL İNSANLARIN SEVİNDİREN BAŞARISI

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletizm dalı özel insanlardan oluşan sporcuları elde ettikleri başarılı sonuçlarla Nevşehir’in gururu oldu.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(TÖSSF) tarafından Antaya’da 4-6 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm İç Anadolu Bölge Şampiyonası’nda,  Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletizm dalı sporcuları Merve Gündüz ve   Münise Yılmaz elde ettikleri başarılı sonuçlarla Nevşehir’in gururu oldu.

Antalya Lara’da bugün sona eren ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(TÖSSF) tarafından Antaya Lara’da  düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma İç Anadolu Bölge  Atletizm Bölge Şampiyonası’nda büyük bayanlar 100 metre yarışmasında Nevşehir Belediyesi Özel Eğitim Merkezi öğrencisi ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Merve Gündüz birinciliği elde etti. Down Sendromlu Büyük Bayanlar 100 metre yarışlarında ise Nevşehir Belediyesi Özel Eğitim Merkezi öğrencisi ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Münise Yılmaz 2. Oldu. 

Şampiyonada Büyük Bayanlar uzun atlamada Merve Gündüz  birinciliği elde ederken, Münise Yılmaz ise 2. Oldu.

Ayrıca Down Sendromlu sporcular arasında en sempatik sporcu olarak seçilen Merve Gündüz, ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın elinden aldı.

Yarışmada elde edilen başarılı sonuçlar sonrasında  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı  Abdurrahim Boynukalın ve TÖSSF Başkanı Birol Aydın,  Nevşehir Belediyesi Özel Eğitim Merkezi öğrencileri  ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Merve Gündüz ile  Münise Yılmaz ile birlikte idareci Zuhal Özdemir ve Antrenör Tuğba İşiten’i özverili çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik etti. 

344 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret177404
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat
Hakkımızda